Vítejte na stránkách naší společnosti

Naše společnost existuje již od roku 1998, kdy se spojilo několik samostatných techniků v oblasti informačních technologií. Specializujeme se na datové přenosy a vývoj databází. Ale jsme schopni  nabídnout i služby v oblasti outsourcingu, poradenství, vývoje aplikací, školení a komplexní podporu malých a středních firem.
Snažíme se poskytnout naším klientům maximální služby při zachování únosných nákladů. Proto některé šlužby poskytujeme přímo, na některé si najímáme externí dodavatele, které máme ověřené a s kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Všichni naši technici hovoří několika jazyky a každý z nich se specializuje na určitou oblast. Vzhledem k firemnímu informačnímu systému jsou ale schopni se vzájemně zastoupit.
Nabízíme komplexní řešení od návrhu vybavení kanceláří, dodávky výpočetní techniky, telefonní ústředny, telefonů, tiskáren, kamerových systémů, instalaci software, účetních a komunikačních systém až po servis a dálkovou správu a operativu. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery jsme schopni poskytovatovat naše služby kdykoliv.

Naši progamátoři se zabývají vývojem aplikací pro přenos dat mezi databázovými systémy, vývojem databází a webových aplikací pro zobrazení dat z databází. Používáme moderní programovací nástroje ale jsme schopni programovat ve většině v současnosti používaných nástrojů. Jsme schopni upravovat i starší aplikace, případně přenést starší databáze na novější systémy.
www.COMBASE.cz
Vy si přejete, my plníme...
     SPECIÁLNÍ NABÍDKA


      Kontaktujte nás

Preferujeme e-mail protože se mnohem lépe dá formulovat poptávka a dá se k ní opakovaně vrátit.

Pokud Vám není kontaktování e-mailem příjemné, kontaktujte nás telefonicky.
ÚVOD   /  SLUŽBY   /  PODPORA   /   REFERENCE   /   KONTAKT